Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums KULK SIA
Vakance ALGU GRĀMATVEDIS/-E
Kontaktinformācija 63007719
Kur sūtīt CV personals@kulk.lv
Aktuāli līdz 2017-07-24

SIA „KULK” - daudznozaru uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, specializējoties šajās darbības sfērās: ceļu būve, inženierkomunikāciju izbūve un remonts, transports, celtniecība, labiekārtošana, kā arī tūristu izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumi.

Aicinām pievienoties komandai

ALGU GRĀMATVEDI

Galvenie pienākumi:

  • algu aprēķina un citu darbiniekiem veicamo izmaksu aprēķina un grāmatojuma veikšana;
  • nodokļu aprēķins, deklarēšana, pārskatu, deklarāciju un algas paziņojumu iesniegšana;
  • izziņu sagatavošana saistībā ar darba samaksu un tml.

Prasības:

  • augstākā izglītība (grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā);
  • vismaz 3 gadu pieredze grāmatveža amatā, vēlams lielā uzņēmumā;
  • pieredze liela apjoma datu apstrādē;
  • ļoti labas datorzināšanas (MS Office, 1C);
  • zināšanas grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanā atbilstoši veicamajiem pienākumiem;
  • izcilas latviešu un labas krievu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (no 08.00 – 17.00);
  • draudzīgus kolēģus un mūsdienīgu darba vidi;
  • motivējošu atalgojumu.

Darba vieta: Dobeles šoseja 34, Jelgava

Pieteikties var sūtot savu CV uz e-pastu: personals@kulk.lv ar norādi “ALGU GRĀMATVEDIS/-E”

NB! Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvēlēti 2. atlases kārtai!