Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA Pharmidea
Vakance Ražošanas operatoru
Kontaktinformācija pharmidea@pharmidea.lv
Kur sūtīt CV pharmidea@pharmidea.lv
Aktuāli līdz 2017-12-01
Apraksts

SIA PharmIdea

SIA PharmIdea ir augoša farmaceitiska kompānija, kas nodarbojas ar sterilo zāļu formu izstrādi, ražošanu un pārdošanu 50 starptautiskajos eksporta tirgos.

Paplašinot savu darbību, SIA PharmIdea aicina pievienoties komandai atbildīgus un čaklus darbiniekus:

Ražošanas operatoru

Darba pienākumi:

  • Veikt sterilu injekciju formu farmaceitisko produktu ražošanas procesu (pildīšana, sterilizēšana, vizuālā pārbaude, ražošanas protokolu aizpildīšana) izmantojot izolatora tehnoloģiju, ievērojot Labas Ražošanas Prakses (LRP) principus un prasības, atbilstoši uzņēmumā apstiprinātai dokumentācijai;
  • Veikt ražošanas procesam nepieciešamo telpu, procesu, materiālu un iekārtu  sagatvošanu;
  • Veikt ražošanas telpu tīrīšanu un iekārtu mazgāšanu.

Prasības pretendentam:

  • Vidējā izglītība. Augstākā un vidējā speciālā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Precīza darba instrukciju ievērošana;
  • Spēja koncentrēties 2-3 stundu periodā, kas nepieciešami darbam sterilajā zonā;
  • Godprātīga attieksme pret veicamajiem pienākumiem un atbildības sajūta;
  • Pieredze darbā farmācijas nozarē, un Labas Ražošanas Prakses principu izpratne tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Labas latviešu valodas zināšanas (lasīt, rakstītprasme, sarunvaloda);
  • Iespēja atbilstoši uzņēmuma vajadzībām strādāt maiņās;
  • Iniciatīva un atbildība par sasniegtajiem rezultātiem;
  • Spēja strādāt komandā;
  • Vēlme apgūt jaunas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darba laiku;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Karjeras izaugsmes iespējas;
  • Interesantu, aizraujošu, radošu darbu draudzīgā kolektīvā augošā un dinamiskā farmācijas uzņēmumā.

Darba vieta: Rūpnīcu 4, Olaine, Latvija, LV-2114

Kontaktpersona:  Juris Jaunmuktāns