Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA Pharmidea
Vakance Farmācijas tehnologs
Kontaktinformācija pharmidea@pharmidea.lv
Kur sūtīt CV pharmidea@pharmidea.lv
Aktuāli līdz 2017-12-01
Apraksts

SIA PHARMIDEA

SIA PharmIdea ir augoša farmaceitiska kompānija, kas nodarbojas ar sterilo zāļu formu izstrādi, ražošanu un pārdošanu 50 starptautiskajos eksporta tirgos.

Paplašinot savu darbību, SIA PharmIdea aicina pievienoties komandai atbildīgus un čaklus darbiniekus:

Farmācijas tehnologu

Darba pienākumi:

  • Izstrādāt jaunus sterilo zāļu formu produktus laboratorijas apstākļos
  • Veikt starpproduktu un gatavās zāļu formas stabilitātes pētījumus
  • Izvēlēties piemērotas ražošanas iekārtas jauniem procesiem
  • Veikt produkta tehnoloģijas pārnešanu no laboratorijas uz ražošanas iekārtām
  • Piedalīties tehnoloģijas perspektīvā validācijā
  • Piedalīties produkta kontaktvirsmu tīrīšanas validācijā
  • Izstrādāt jauniem produktiem liofilizācijas ciklu
  • Gatavot atskaites, noformēt dokumentāciju par paveiktajām izstrādēm vai procesu validācijām
  • Ievērot labas ražošanas prakses (LRP) prasības un farmaceitisko produktu kvalitāti un likumdošanu reglamentējošās vadlīnijas, izstrādājot jaunos produktus/tehnoloģijas
  • Gatavot reģistrācijas dokumentācijas sadaļas par produktu sastāvu, iepakojumu, izstrādi un ražošanu, apkopot reģistrācijas dokumentāciju sadaļas, kas saistītas ar ražošanu un kvalitāti
  • Koordinēt projekta norisi starp uzņēmuma departamentiem un nodrošināt komunikāciju ar sadarbības partneriem

Prasības pretendentam:

  • Augstākā izglītība farmācijā, medicīnā, bioloģijā vai ķīmijā
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas (gan mutiskas, gan rakstiskas)
  • Pamatzināšanas krievu valodā tiks uzskatītas par priekšrocību
  • Teicamas datorlietošanas prasmes (MS Office)
  • Augsta atbildības izjūta un precizitāte
  • Teicamas komunikācijas spējas
  • Mērķtiecība, iniciatīva un atbildība par sasniegtajiem rezultātiem
  • Spēja strādāt komandā
  • Vēlme apgūt jaunas zināšanas
  • Sekmīga iepriekšējā pieredze un zināšanas farmācijas tehnoloģijā tiks uzskatīta par priekšrocību

Piedāvājam:

  • Dinamisku, aizraujošu, radošu darbu draudzīgā kolektīvā strauji augošā farmācijas uzņēmumā
  • Iespēju pilnveidot savas profesionālās iemaņas un karjeras izaugsmes iespējas
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Veselības apdrošināšanu pēc veiksmīgi izturēta pārbaudes laika
  • Elastīgu darba laiku

Darba vieta: Rūpnīcu 4, Olaine, Latvija, LV-2114

Darba laiks: Pilna slodze

Kontaktpersona: Evija Rolava