Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance galvenais speciālists būvniecības jautājumos
Kontaktinformācija 29212927
Kur sūtīt CV astrida.domkina@llu.lv
Aktuāli līdz 2018-12-05

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) aicina darbā galveno speciālistu(i) būvniecības jautājumos uz nenoteiktu laiku.

Pienākumi:

  • Sagatavot būvniecības un ar būvniecību saistīto pakalpojumu iepirkuma procedūru dokumentus- protokolus, ziņojumus, vēstules, nolikumu projektus, lēmuma projektus, tehniskās specifikācijas u.c.;
  • darbošanās VRAA Elektronisko iepirkumu sistēmā;
  • ievietot informāciju publicēšanai Iepirkuma uzraudzības biroja interneta vietnē;
  • ievietot nepieciešamo informāciju LLU mājaslapā;
  • sagatavot tehniskās specifikācijas- projektēšanas uzdevumu būvprojektēšanas iepirkumiem;
  • pārbaudīt un kontrolēt būvprojekta izstrādātāju iesniegto BA sadaļu atbilstību pārējām būvprojekta sadaļām, noformēt tās kā būvniecības iepirkuma tehnisko specifikāciju;
  • veikt uzmērījumus un sastādīt tehnisko specifikāciju kosmētisko remontu iepirkumiem;
  • analizēt būvniecības un ar būvniecību saistīto pakalpojumu iepirkumu veikšanas procesu, sniegt priekšlikumus iepirkumu procedūru veikšanas uzlabošanai un organizēšanai.

Prasības:

  • Augstākā izglītība saistīta ar būvniecību;
  • būvniecības likuma, vispārīgo būvnoteikumu un būvizmaksu noteikšanas kārtības pārzināšana;
  • orientēšanās Publisko iepirkuma likuma normās un prasībās;
  • vēlama darba pieredze līdzīgā amatā;
  • analītiska domāšana un spēja patstāvīgi plānot savu darbu;
  • MS Office, AutoCAD datorprogrammu lietošanas prasmes.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • apmācību un atsaucīgu kolēģu atbalstu;
  • iespēju pilnveidot prasmes un bagātināt savu darba pieredzi.

Darba vieta: Jelgava

Pieteikuma vēstuli, CV (Curriculum Vitae), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un ziņas par profesionālo pieredzi  un citus dokumentus, kas apliecina pretendentam izvirzīto prasību izpildi, lūdzam sūtīt līdz 2018.gada 15.maijam uz e-pastu astrida.domkina@llu.lv vai iesniegt Personāldaļā, Jelgavā,  Lielā ielā 2.

Tālrunis uzziņām: 29212927