Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "Sabiedrība Mārupe"
Vakance traktorists
Kontaktinformācija 26002139
Kur sūtīt CV agronomi@sabiedribamarupe.lv
Aktuāli līdz 2018-05-31
Apraksts

Aicinām darbā traktortehnikas vadītāju/atslēdznieku

Darbības joma: augkopība

Darba pienākumi:
- aktīvās sezonas laikā – lauksaimniecības darbu veikšana, t. sk. miglošana;
- vadīt un apkalpot lauksaimniecības traktortehniku, mehānismus un/vai iekārtas atbilstoši darba uzdevumam;

- savas kompetences ietvaros veikt lauksaimniecības tehnikas apkopi un remontus.

Prasības kandidātiem:

- obligāta darba pieredze ar traktortehniku;
- traktortehnikas vadītāja apliecība;
- B kategorijas auto vadītāja apliecība;
- 2.kategorijas augu aizsardzības līdzekļu operatora apliecība;
- stresa noturība un spēja veikt intensīvu darbu;
- augsta atbildības sajūta un godprātīga attieksme pret darbu;
- pieredze līdzīga darba veikšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

- iespēju strādāt stabilā uzņēmumā ar augstu sociālo atbildību;
- konkurētspējīgu atalgojumu;
- iespēju mācīties un pilnveidot profesionālās zināšanas;
- sociālās garantijas.

Gaidīsim Jūsu CV līdz 2018.gada 31.maijam