Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance lietvedības daļas vadītājs
Kontaktinformācija 29266936
Kur sūtīt CV astrida.domkina@llu.lv
Aktuāli līdz 2018-12-10

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) aicina darbā lietvedības daļas vadītāju (uz nenoteiktu laiku)

Pienākumi:

  • vadīt, plānot, organizēt un koordinēt Lietvedības daļas darbu
  • veikt LLU lietvedības kārtības izstrādāšanu, nodrošināšanu un kontroles organizēšanu LLU struktūrvienībās

Prasības:

  • augstākā izglītība
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī, vēlamas angļu valodas zināšanas
  • labas datorprasmes, pieredze darbā  ar dokumentu vadības sistēmām
  • pieredze un zināšanas lietvedības jomā
  • zināšanas darbā ar DVS “Namejs” tiks uzskatītas par priekšrocību
  • pieredze kolektīva vadīšanā
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta, analītiskā domāšana

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu
  • labus darba apstākļus
  • iespēju pilnveidot prasmes un bagātināt savu darba pieredzi

Darba vieta: Jelgava.

Amatam ir noteikta bruto mēnešalga no 950.00 EUR.

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV (Curriculum Vitae), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un ziņas par profesionālo pieredzi  un citus dokumentus, kas apliecina pretendentam izvirzīto prasību izpildi, lūdzam sūtīt līdz 2018.gada 10.decembrim uz e-pastu astrida.domkina@llu.lv vai iesniegt Personāldaļā, Jelgavā,  Lielā ielā 2.

Papildu informācija pa tālruni 29266936

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.