Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA RVAC Latvija
Vakance PĀRDOŠANAS MENEDŽERIS/-E (lopbarības un lopbarību izejvielu)
Kontaktinformācija info@rvac.lv
Kur sūtīt CV info@rvac.lv
Aktuāli līdz 2024-04-01

SIA RVAC Latvija saistībā ar uzņēmuma izaugsmi un darbības papaplašināšanos, aicina komandai pievienoties:

Lopbarības un lopbarības izejvielu pārdošanas menedžeri

Prasības kandidātiem:

- Pieredze un izpratne par lopkopības nozari (jo īpaši par piena lopkopību),
- Laba saskarsmes kultūra un ilgtermiņa lietišķo attiecību veidošanas prasme,
- Angļu valodas zināšanas kā pluss (tiek lietota iekšējā korporatīvajā komunikācijā),
- Spēja strādāt un plānot savu darba laiku patstāvīgi,
- B kategorijas autovadītāja apliecība,
- augstākā vai cita līmeņa izglītība veterinārijā vai lopkopības tehnoloģijā kā papildus vērtība.

Darba pienākumi:

- Kombinētās lopbarības, piedevu, premiksu, barības sastāvdaļu un to izejvielu tirdzniecība Latvijā,
- Klientu attiecību uzturēšana, to vajadzību un izaicinājumu pārzināšana, atbalsts ar risinājumiem, tādejādi veidojot ilgtermiņa attiecības,
- Jaunu klientu piesaiste un esošo noturēšana,
- Izbraukuma darbs, darbs klātienē vienu reize nedēļā (pēc vajadzības), uzņēmuma birojs atrodas Rīgā.

Mēs piedāvājam:

- Atbalstu darba pienākumu veikšanai kā arī visu nepieciešamo materiāltehnisko bāzi (auto, ceļa izdevumu apmaksa, telefons, dators)
- Motivācijas sistēma, kas atalgo atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem,
- Veselības apdrošināšana,
- Darbs augošā uzņēmumu grupā,
- Alga no EUR 2000 (brutto).

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa norisei pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu.