Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA Tilts
Vakance Darba iazsardzības vecakais speciālists/e
Kontaktinformācija t.20382027
Kur sūtīt CV personals@tilts.lv
Aktuāli līdz 2024-04-15
Apraksts

SIA “TILTS” aicina darbā

DARBA AIZSARDZĪBAS VECĀKO SPECIĀLISTU/I

Pienākumi:

  • Darba vides risku novērtēšana un pasākumu plāna sagatavošana;
  • Darbinieku instruēšana darba aizsardzībā un apmācību organizēšana;
  • Obligāto veselības pārbaužu uzskaite, nosūtīšana, nepieciešamības gadījumā organizēšana;
  • Nelaimes gadījumu izmeklēšana, pārstāvība Valsts darba inspekcijā;
  • Darba aizsardzības dokumentācijas izstrādāšana un aktualizēšana;

Prasības kandidātiem:

  • Profesionālā augstākā izglītība darba aizsardzībā ar tiesībām veikt kompetenta speciālista pienākumus;
  • Darba tiesību un darba aizsardzības normatīvo aktu pārzināšana;
  • Darba pieredze būvniecības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;

 Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā uzņēmumā ar ilgu vēsturi;
  • Pieredzei un zināšanām atbilstošu atalgojumu;
  • Patstavīgu darbu uz pilnu/nepilnu slodzi;
  • Sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu;
  • Atalgojums no 1000 līdz 1500 Eur bruto

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir SIA Tilts, Spilves iela 18, Rīga, LV-1055