Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance izmēģinājumu lauku vadītājs
Kontaktinformācija 63005697
Kur sūtīt CV dace.verdina@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2024-04-19
Apraksts

LBTU Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultātes

Mācību un pētījumu saimniecības “Pēterlauki”

Izmēģinājumu lauku vadītājs –

Darbs uz noteiktu laiku līdz 2025. gada augustam.

Amata īss apraksts: Izmēģinājumu plānošana, ierīkošana, uzturēšana, ražas novākšana, datu apstrāde.

Galvenie amata pienākumi:

  • Ikdienas komunikācija ar pasūtītājiem, fakultātes mācībspēkiem, studentiem un iesaistītajiem nozares pārstāvjiem par Mācību un pētījumu saimniecībā veiktajiem izmēģinājumiem.
  • Organizēt un vadīt ikdienas augkopības izmēģinājumu procesus no sējas līdz ražas novākšanai.
  • Precīzi izpildīt iekārtoto izmēģinājumu metodiku, savlaicīgi sagatavot nepieciešamos pārskatus un atskaites.
  • Saimniecības izmēģinājumu lauku vēstures uzturēšana un ilgtermiņa augu maiņas stratēģijas izveide.
  • Izmēģinājumu lauku darbos iesaistīto darbinieku konsultēšana un kontrole.
  • Studentu mācību prakšu vadīšana Mācību un pētījumu saimniecībā.
  • Lauka dienu un izmēģinājumu skašu organizēšana.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība lauksaimniecībā – agronoms ar specializāciju laukkopībā.
  • Ne mazāk kā divu gadu praktiskā darba pieredze lauka izmēģinājumu veikšanā, zināšanas par izmēģinājumu procesā lietotajām tehnoloģijām un iekārtām.
  • Profesionālā augu aizsardzības līdzekļu lietotāja apliecība, darbībām ar 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļiem.
  • Latvijas Republikas valsts valodas un angļu valodas zināšanas.
  • Pieredzējis MS Office lietotājs.
  • B kategorijas vadītāja apliecība.
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte un stresa noturība.
  • Proaktīva, laipna un atsaucīga attieksme pret kolēģiem, studentiem un klientiem.

Piedāvājam:

  • darbu dinamiskā un interesantā vidē, izaugsmes iespējas;
  • pilna darba slodze (40h nedēļā);
  • laika apstākļiem pielāgotu darba laiku;
  • atalgojumu 1100.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Darba vieta: Jelgavas novads, Platones pagasts, Pēterlauki.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.