Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums UPB AS
Vakance 3D modelētājs/-a
Kontaktinformācija https://www.upb.lv/karjera/vakances/pardosanas-inzenieris-e
Kur sūtīt CV antra.kliemane@upb.lv
Aktuāli līdz 2024-04-12
Apraksts

PIENĀKUMI

  • Ēkas karkasa risinājumu izstrāde
  • Tendera modeļu izstrāde 3D programmā (Tekla Structures)
  • Specifikāciju sagatavošana
  • Veikt metāla un dzelzsbetona konstrukciju apjomu aprēķinus, pēc papildus apmācību iziešanas

PRASĪBAS

  • Vēlama augstākā izglītība būvniecības nozarē (var būt pēdējo kursu students/-e)
  • Vēlama pieredze 3D modelēšanā
  • Vēlme apgūt jaunas zināšanas un programmas
  • Metāla un dzelzsbetona konstrukciju aprēķinu pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • MS Office un AutoCAD zināšanas labā lietotāja līmenī
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas

PIEDĀVĀJAM

  • Dinamisku un izaicinošu darbu stabilā un mūsdienīgā uzņēmumā ar izaugsmes iespējām
  • Dalību pie tehniski interesantu, starptautisku būvprojektu realizācijas
  • Izaugsmes iespējas un izaicinājumus
  • Mēneša atalgojumu 1900 – 2300 EUR pirms nodokļu nomaksas
  • Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas

Ar šo apstiprinu savu piekrišanu turpmāko 1 gadu no šīs piekrišanas saņemšanas dienas saglabāt manu pieteikumu darbam, dzīvesgājuma aprakstu (CV) un visus tiem pievienotos dokumentus (ja tādi ir) uzņēmuma personāla atlases datu bāzē iespējamai turpmākai personāla atlasei uz citām aktuālajām vakancēm AS UPB un tās saistītajos uzņēmumos.