Uzņēmuma nosaukums VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”
Vakance METEOROLOĢISKO DATU PĀRVALDĪBAS NODAĻAS VADĪTĀJS
Kontaktinformācija personals@lvgmc.lv
Kur sūtīt CV personals@lvgmc.lv
Aktuāli līdz 2024-04-30

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” (reģistrācijas Nr. 50103237791, www.lvgmc.lv) aicina pievienoties savam kolektīvam

Meteoroloģisko datu pārvaldības nodaļas vadītājs

Prognožu un klimata daļā

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt struktūrvienības funkciju izpildi: plānot, vadīt un koordinēt nodaļas darbu, atbilstoši struktūrvienības nolikumam, nacionālajām un starptautiskajām prasībām

  • Sadarbībā ar citām nodaļām nodrošināt stabilu un kvalitatīvu hidrometeoroloģisko datu plūsmu

  • Sekot nozares attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē

  • Piedalīties pētījumu, kā arī jaunu produktu un pakalpojumu izstrādē

Prasības:

  • Augstākā izglītība dabas zinātnē vai inženierzinātnēs

  • Spēja pieņemt lēmumus un patstāvīgi apgūt jaunas prasmes

  • Labiekārtotu darba vidi, darba vieta: Rīga, Latgales iela 165, iespēja daļēji strādāt attālināti

  • Programmēšanas valodu zināšanas (piemēram, R, Python u.c.)

  • Pamatzināšanas par statistiku, datu analīzi un fiziku

  • Pieredze datu konvertācijā (ETL/ELT) vai SQL RDBMS tiks uzskatīta par priekšrocību

  • Attīstīta loģiskā un telpiskā domāšana

  • Teicamas latviešu (C līmeņa 1.pakāpe) un labas angļu valodas zināšanas

  • Vēlama vismaz 1 gada vadītāja pieredze (t.sk. komandas veidošanā, speciālistu darba koordinēšanā, vadīšanā un uzraudzībā)

  • Labas MS Office lietojumprogrammu zināšanas un prasmes
  • Ļoti labas komunikācijas un argumentācijas prasmes, spēja strādāt komandā un motivēt;

  • Punktualitāte, augsta precizitāte veicot darbu

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku pilnas slodzes darbu stabilā uzņēmumā

  • Personīgo izaugsmi, apmācības un profesionālo zināšanu pilnveidošanu t.sk. iespējas papildināt zināšanas ārvalstīs

  • Iespēju piedalīties starptautiskos projektos
  • Bruto atalgojumu no EUR 2300.00 līdz EUR 2500.00 mēnesī, atbilstoši kvalifikācijai un profesionālajai pieredzei, un sociālās garantijas;

  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika (nostrādātiem 3 mēnešiem);
  • Iespēju ar draudzīgu kolēģu atbalstu izprast un izzināt atmosfērā notiekošos procesus;

  • Iespēju apzināt un izmantot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus klimatoloģijas un meteoroloģijas jomā;

Informācija pretendentiem:

  • CV un motivētu pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 30.04.2024. uz e-pastu personals@lvgmc.lv vai pa pastu: Latgales iela 165, Rīga, LV – 1019 ar norādi "MDPN vadītājs ".

  • Pateicamies par atsaucību katram interesentam (-tei), bet informējam, ka sazināsimies ar uz otro atlases kārtu izvirzītajiem pretendentiem līdz 03.05.2024.

  • Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Latgales iela 165, Rīga.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Latgales iela 165, Rīga