Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance patoloģijas tehniķis
Kontaktinformācija 63024662
Kur sūtīt CV aija.ilgaza@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2024-05-31

Vakance – patoloģijas tehniķis - LBTU Veterinārmedicīnas fakultātes Preklīniskā institūta Salīdzinošās patoloģijas laboratorijas histoloģijas nodaļā pastāvīgam darbam uz nenoteiktu laiku, 0,73 slodzi.

DARBA PIENĀKUMI:

  • histoloģisko paraugu sagatavošana;
  • salīdzinošās patoloģijas laboratorijas iekārtu apkalpošana, reaģentu uzskaite, pasūtīšana, pieņemšana, elektroniskās dokumentācijas uzturēšana;
  • patoloģijas studiju kursu apmācības tehniskais nodrošinājums (histoloģijas arhīvs, patoloģiskais audu materiāls, histoloģisko paraugu skenēšana);
  • palīdzība akadēmiskajam personālam Salīdzinošās patoloģijas laboratorijas un Patoloģijas studiju kursu apmācības nodrošināšanā.

PRASĪBAS PRETENDENTAM:

  • izglītība veterinārmedicīnā (augstākā, izejot apmācību arī augstākā nepabeigtā, vidējā profesionālā), vēlams biomedicīnas laboranta;
  • vēlama darba pieredze medicīnas laboratorijā, īpaši histoloģijas;
  • vēlamas svešvalodas (angļu) zināšanas;
  • augsta atbildības sajūta pret uzticētajiem pienākumiem;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu laiku.

PIEDĀVĀJAM:

  • stabilu un regulāru atalgojumu – 604,44.EUR mēnesī, pirms nodokļu nomaksas;
  • pieredzējušu kolēģu palīdzību;
  • padziļinātas zināšanas un neatsveramu profesionālu pieredzi;
  • darbu atsaucīgu kolēģu kolektīvā;
  • papildus iespēju piedalīties zinātniskajā darbā, projektos;
  • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.