LLU studenti Universiādes čempioni galda tenisā

28. un 29. augustā Rīgas O. Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolā (Skrinu iela 1) norisinājās Latvijas XXXI Universiādes sacensības galda tenisā. Šogad uzvaru laurus, spēlējot Pēterim Petrēvicam un Mārtiņam Paeglem, vīriešu kopvērtējumā plūca Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti.

Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, galda tenisa Universiāde šogad norisinājās netradicionāla formātā, pirmo reizi sacensības notika Rīgas O. Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas galda tenisa āra laukumos. Tas neliedza uzrādīt izcilus rezultātus LLU studentiem. Pirmajā sacensību dienā vīriešu vienspēlēs Pēteris Petrēvics izcīnīja bronza godalgu, spēlē par trešo vietu viņš pārspēja citu LLU studentu Mārtiņu Paegli. Nākamajā dienā abi LLU galda tenisisti spēlēja vienā pārī vīriešu dubultspēlēs. Rādot lielisku sniegumu un spēli, puiši izcīnīja sudraba medaļas, piekāpjoties vienīgi Eduarda Spāģa un Vjačeslava Gedrovica duetam. Stabilais un atzīstamais sniegums divu dienu garumā puišiem palīdzēja izcīnīt LLU pirmo vietu vīriešu konkurences kopvērtējumā, bet aiz sevis otrajā vietā atstāja Rīgas Tehnisko universitāti un trešajā vietā Daugavpils Universitāti.

Savukārt sieviešu sacensību kopvērtējumā LLU sesto vietu izcīnīja, pateicoties Līvas Spuriņas sniegumam, kas pārstāvēja Universitāti sieviešu vienspēlēs.

Ja vēlies izmēģināt savu varēšanu galda tenisā vai vienkārši labi un aktīvi pavadīt laiku ārpus studijām, tad pievienojies LLU galda tenisa izlasei, zvanot izlases galvenajam trenerim Eduardam Vilčakam pa tālruni: 28255492.