Pārlekt uz galveno saturu

"Zemgale/LBTU" piekāpjas Igaunijas čempioniem

Attēla autors: No LLU arhīva

Jelgavas hokeja komanda "Zemgale/LBTU" savās mājās "Optibe" Baltijas līgas regulārā čempionāta spēlē piedzīvoja zaudējumu pret Igaunijas čempioniem "HC Panter" ar rezultātu – 0:2 (0:2; 0:0: 0:0).

Viesu komanda izvēlējās ļoti precīzu taktiku, kura sagādāja viņiem uzvaru jau pirmajā spēles trešdaļā. “Zemgale/LBTU” hokejistiem piederēja iniciatīva ripas kontrolē un tas ļāva viņiem daudz uzbrukt. Savukārt "HC Panter" spēlētāji ļoti intensīvi spēlēja bez ripas, neitralizējot jelgavnieku centienu gūt vārtus.

Vienā no momentiem, kad igauņiem izdevās izveidot ātru pretuzbrukumu, viesu uzbrucējs Andre Linde bez sagatavošanas starp spēlētāju pūli no kreisās malas ripu raidīja mājinieku vārtu virzienā. Ripa pārlidoja pāri vārtsarga Mariusa Bajaruna-Galeja kreisam plecam un ielidoja augšējā vārtu stūrī – 0:1.

Trešdaļas vidū jelgavnieki nonāca mazākumā un viesi spēja izveidot burzmu vārtu priekšā, kur Niktam Puzakovam izdevās raidīt ripu starp jelgavnieku vārtsarga kājsargiem – 0:2.

Otrajā trešdaļā "Zemgale/LBTU" hokejisti nepārtraukti šturmēja pretinieku vārtus. "HC Panter" spēlētāji atbildēja ar asumiem un bieži palika mazākumā. Toties viņiem izdevās mājiniekus izsist no sliedēm un viņi pārāk daudz aizrāvās ar attiecību skaidrošanu, laupot vērtīgu laiku, lai atspēlētos.

Gan otrajā, trešajā trešdaļā "Zemgale/LBTU" bija daudz iespēju gūt vārtus, bet igauņu komandas Kanādas izcelsmes vārtsargs Džesijs Makadž (Jesse Makaj) stabili aizvadīja spēli un neļāva jelgavniekiem atspēlēties.

Zaudējums šajā spēlē var ietekmēt jelgavnieku pozīciju turnīra tabulā čempionāta noslēgumā, ja "Mogo/LSPA" piecās pēdējās spēlēs gūs uzvaras, tad abām līderu komandām būs vienāds punktu skaits. "Zemgale/LBTU" pie tam nedrīkst zaudēt pēdējās divās atlikušajās regulārā čempionāta spēlēs.

Nākošo spēli jelgavnieki arī aizvadīs savās mājās un tā notiks nākošajā sestdienā 24. februārī.