Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums VAS ''Latvijas dzelzceļš''
Vakance IT pakalpojumu speciālists/-e (palīgs/-dze darbā ar informācijas tehnoloģijām)
Kontaktinformācija +37167234174
Kur sūtīt CV vakance@ldz.lv
Aktuāli līdz 2019-06-20

VAS ‘’Latvijas dzelzceļš’’ Informācijas tehnoloģiju (IT) centrs aicina darbā: IT pakalpojumu speciālistu/-i, jeb palīgu darbā ar informācijas tehnoloģijām

Galvenie amata pienākumi:

  • sniegt pirmā līmeņa datorlietotāju atbalstu, reģistrēt un sekot IT pieteikumu risināšanas gaitai sistēmā;
  • nodrošināt centralizētu un vienotu sniegto pakalpojumu uzraudzību diennakts režīmā;
  • konsultēt datoru lietotājus vai pārrīkot zvanu/pieteikumu kompetentam darbiniekam;
  • apziņot lietotājus par plānotiem IT&T pakalpojumu pārtraukumiem.

Prasības kandidātam:

  • vismaz vidējā profesionālā izglītība IT jomā vai veiksmīga profesionālā IT pieredze;
  • OS Win XP, OS Win 7, MS Office, Antivīruss – pamata zināšanas;
  • labas valsts valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas starptautisko zvanu starpsavienojumu apkalpošanai;
  • vēlama pieredze darbā ar informācijas tehnoloģijām un  klientu apkalpošanu;
  • labas komunikācijas un sadarbības spējas;
  • iespēja strādāt maiņās.

Mēs piedāvājam:

  • sociālās garantijas, dzīvības un nelaimes gadījumu darbā apdrošināšanu;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • kvalifikācijas paaugstināšanu un izaugsmes iespējas;
  • darba algu pārbaudes laikā 710 EUR (bruto), pēc pārbaudes laika no 810 – 950 EUR (bruto), piemaksu par nakts darbu un svētku dienām.

CV ar norādi ''IT pakalpojumu speciālists/-e''  lūdzam sūtīt uz e - pastu: vakance@ldz.lv līdz 20.06.2019. Tālr.: +371 67234174

Piesakoties amata vakancei, pretendents apliecina, ka sniegtie dati ir patiesi un piekrīt, ka tie tiks uzglabāti VAS ''Latvijas dzelzceļš'' datu bāzē 1 gadu un tiks izmantoti VAS ''Latvijas dzelzceļa'' un atkarīgo sabiedrību personāla atlases procesā. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu turpmākai savu personas datu uzglabāšanai šādam mērķim, lūgums norādīt to pieteikumā. Pēc pretendenta pieprasījuma, personas dati var tikt dzēsti jebkurā brīdī!

Paldies par atsaucību! Sazināsimies ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem!