Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA Skonto Plan Ltd
Vakance Ražošanas inženieris
Kontaktinformācija 29447439
Kur sūtīt CV vakance@skontoplan.com
Aktuāli līdz 2021-01-29
Apraksts

SIA Skonto Plan Ltd, reģ.Nr. 40003079615

aicina pievienoties komandai Ražošanas inženieri

Pienākumi:

  • Konstrukciju detalizācija, ražošanas rasējumu izstrāde, saskaņā ar projekta izejas informāciju un īpatnībām;
  • Ražošanas specifikāciju un materiālu pasūtījumu sagatavošana;
  • Komunikācija ar projekta vadības grupu.

Prasības:

  • Augstākā izglītība būvniecībā (vai izglītība saistībā ar tehniskajām zinātnēm);
  • Prasme orientēties būvniecības vai ražošanas darbu tehnoloģiskos procesos;
  • Labas datora prasmes (MS Office, AutoCAD, Tekla);
  • Labas latviešu un angļu valodu zināšanas;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, vadoties pēc ražošanas grafika;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas, mērķtiecība;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas, lojalitāte un spēja strādāt komandā.

Novērtēsim:

  • Pieredzi līdzvērtīgā amatā;
  • Papildus sertifikāti būvinženiera jomā;
  • Labas datorprasmes Solidwork programmā;
  • Vēlme sasniegt vairāk un virzīties uz priekšu, uz augšu.

 Piedāvājam:

  • Darba vietu Tukumā ar pilnas slodzes darba laiku;
  • Atalgojums atbilstoši kandidāta pieredzei prasmēm amplitūdā no EUR 1400 līdz 2270 mēnesī;
  • Papildus bonusus laba darba snieguma gadījumā;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Draudzīgu un atbalstošu komandu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Darbu pie tehniski interesantiem un liela mēroga starptautiskiem būvprojektiem.

Vairāk par uzņēmumu mūsu mājas lapā: https://www.skontoplan.com/lv/sakums

Nolūkā nodrošināt pretendentu iesniegto personas datu korektu apstrādi, informējam, ka:

Personāla speciālists apstrādās Jūsu iesniegtos personas datus sākotnējā atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta iespējamību ieņemt konkrēto amatu, un netiks izpausti, izņemot normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā. Jūsu iesniegtie personas dati tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 12 (divpadsmit) mēnešus. Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā.

Pretendenta veikta personas datu un informācijas iesniegšana uzskatāma par viņa piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie iesniegti.