Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance būvniecības iepirkumu speciālists
Kontaktinformācija 29212927
Kur sūtīt CV astrida.domkina@llu.lv
Aktuāli līdz 2019-11-20

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) aicina darbā būvniecības iepirkumu speciālistu(i) uz nenoteiktu laiku.

Pienākumi:

  • Sagatavot būvniecības un ar būvniecību saistīto pakalpojumu iepirkuma procedūru dokumentus- protokolus, ziņojumus, vēstules, nolikumu projektus, lēmuma projektus, tehniskās specifikācijas u.c.;
  • darbošanās VRAA Elektronisko iepirkumu sistēmā;
  • ievietot informāciju publicēšanai Iepirkuma uzraudzības biroja interneta vietnē;
  • analizēt būvniecības un ar būvniecību saistīto pakalpojumu iepirkumu veikšanas procesu, sniegt priekšlikumus iepirkumu procedūru veikšanas uzlabošanai un organizēšanai.

Prasības:

  • Augstākā izglītība;
  • orientēšanās Publisko iepirkumu likuma normās un prasībās;
  • vēlama darba pieredze līdzīgā amatā;
  • analītiska domāšana un spēja patstāvīgi plānot savu darbu;
  • MS Office, AutoCAD datorprogrammu lietošanas prasmes.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • apmācību un atsaucīgu kolēģu atbalstu;
  • iespēju pilnveidot prasmes un bagātināt savu darba pieredzi.

Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu CV (Curriculum Vitae), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2019.gada 20.novembrim uz e-pastu astrida.domkina@llu.lv vai iesniegt Personāldaļā, Jelgavā,  Lielā ielā 2.

Bruto darba alga 860 UR

Darba vieta: Lielā iela 2, Jelgava

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.