Pārlekt uz galveno saturu
Atpakaļ pie saraksta

Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance vadošais pētnieks
Kontaktinformācija 63005697
Kur sūtīt CV astrida.domkina@llu.lv
Aktuāli līdz 2019-10-25
Apraksts

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr. 90000041898)  izsludina konkursu  uz  akadēmisko amatu LLU Biotehnoloģiju zinātniskajā laboratorijā (uz noteiktu laiku):

Vadošais pētnieks – 1 vieta nozarē Bioloģija, apakšnozarē Molekulārā bioloģija

Pretendentiem/-ēm jāiesniedz rektoram adresēts iesniegums par piedalīšanos konkursā, dokumentu noraksti, kas apliecina augstāko izglītību un nepieciešamos akadēmiskos un zinātniskos grādus, dzīves un darba gājums (Curriculum Vitae), kurā norādīta arī zinātniskā, pedagoģiskā un organizatoriskā darba pieredze, publicēto zinātnisko darbu saraksts pēdējo sešu gadu laikā, kā arī citi dokumenti, kurus pretendents vēlas pievienot, lai pilnīgāk raksturotu savu kvalifikāciju.

Dokumentu kopa jāiesniedz mēneša laikā no sludinājuma publicēšanas dienas LLU Personāldaļā Jelgavā, Lielā ielā 2 vai sūtīt pa pastu (LV – 3001), pa e-pastu: astrida.domkina@llu.lv.

Ar Nolikumu par LLU akadēmiskajiem amatiem var iepazīties LLU mājas lapā www.llu.lv sadaļā Par mums, Dokumenti, Nolikumi.

Darba vieta: Lielā iela 2, Jelgava

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.