Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums AS LATVIJAS MAIZNIEKS
Vakance Pārtikas kvalitātes speciālists/-e
Kontaktinformācija m.t.26596373
Kur sūtīt CV indra.licite@maiznieks.lv
Aktuāli līdz 2022-05-20

AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” -  tirgus līderis maizes tirgū Latvijā un TOP Darba devējs Latgales reģionā pēdējo 8 gadu laikā. Latvijas Maiznieks ražotne atrodas Daugavpilī un uzņēmumā tiek nodarbināti 310 darbinieki.

Turpinot mērķtiecīgu izaugsmi, AS „LATVIJAS MAIZNIEKS" konkursa kārtībā, aicina savā komandā

PĀRTIKAS KVALITĀTES SPECIĀLISTU/-I

Darba pienākumi
Piedalīties un sagatavot sertifikācijai uzņēmuma Pārtikas drošības pārvaldības sistēmu atbilstoši standartu prasībām (ISO; BRC).

Nodrošināt uzņēmumam saistošo standartu un normatīvo aktu prasību izpildi.

Produkcijas kvalitātes kontrole uzglabāšanas laikā, datu reģistrācija.

Degustāciju organizēšana un rezultātu apkopošana.

Neatbilstību, t.sk. pretenziju apstrāde.

Sadarbība ar pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem.

Prasības kandidātiem

Iegūta augstākā izglītība pārtikas produktu  tehnoloģijā.

Teicamas prasmes strādāt ar MS Office datorprogrammām.

Perfektas latviešu, krievu un angļu valodas prasmes.

Pārzināt reglamentētās prasības nozarē un pārtikas higiēnā.

Spēju plānot, analizēt un pieņemt atbildīgus lēmumus.

Mēs piedāvājam:
Darbu tehnoloģiski attīstošā uzņēmumā.

Interesantu, atbildīgu un motivējošu darbu.

Iespējas pašrealizācijai profesionālā komandā.

Konkurētspējīgu atalgoju un sociālās garantijas.

Darbam nepieciešamos resursus.

Nepieciešamības gadījumā nodrošinām dzīvesvietu.

Darba vieta: Daugavpils

Darba alga 1100,00 EUR, pirms nodokļu nomaksas.

Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu iesniegto personas datu apstrādei. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa norisei.