Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance pasniedzējs
Kontaktinformācija 63005675
Kur sūtīt CV zanda.gavare@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2023-05-31

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā darbu pasniedzējam/vieslektoram Informācijas tehnoloģiju fakultātes Fizikas katedrā uz nepilnu slodzi (0,7), uz nenoteiktu laiku

Galvenie darba pienākumi:

  • Lekciju, praktisko darbu un laboratorijas darbu vadīšana;

  • Iespēja papildus vadīt Fizikas pamatu nodarbības.

 Prasības:

  • bakalaura vai augstāks grāds fizikā;

  • augsta atbildība, uz rezultātu orientēta pieeja darbam;

  • vēlama pieredze nodarbību vadīšanā;

  • valsts valodas prasme C1 līmenī;

  • vēlamas angļu valodas zināšanas B2 līmenī.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu;

  • sociālās garantijas;

  • draudzīgu un izpalīdzīgu kolektīvu;

  • labus darba apstākļus;

  • iespēju pilnveidot prasmes un bagātināt savu darba pieredzi.

Darbinieka amatam ir noteikta bruto mēnešalga (pilnai slodzei) 900.00 EUR

Darba vieta: Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Lielā iela 2, Jelgava.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.