Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance laborants-sanitārs
Kontaktinformācija Zvanīt 29656194 vai administrācijai Nr. 63024665.
Kur sūtīt CV vmfpatversme@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2023-06-02
Apraksts

VMF MAZO DZĪVNIEKU PATVERSME

PASTĀVĪGAM DARBAM un

UZ ATVAĻINĀJUMU LAIKU 05.06.-16.08.2023

Vakance – laboranta – sanitāra vieta

( patversmes darbinieks, dzīvnieku kopējs )

Veterinārmedicīnas fakultātes Mazo dzīvnieku patversmē  -

Kr.Helmaņa iela 8, Jelgavā

Amata īss apraksts

dzīvnieku patversmē izmitināto dzīvnieku aprūpe, ar dzīvnieku uzņemšanu un izdošanu saistītās dokumentācijas kārtošana,, komunikācija ar apmeklētājiem, struktūrvienības darba nodrošināšana.

Galvenie amata pienākumi:

Mazo dzīvnieku uzņemšana patversmē, ar dzīvnieku uzņemšanu un izdošanu saistītās dokumentācijas kārtošana, dzīvnieku kopšana, ēdināšana, regulāru pastaigu nodrošināšana, labturības prasību nodrošināšana. Telpu, dzīvnieku mītņu un inventāra kopšana, uzraudzība. Dezinfekcijas nodrošināšana. Dzīvnieku veselības stāvokļa novērošana. Patversmes veterinārārsta un administrācijas rīkojumu izpilde. Komunikācija ar apmeklētājiem.

Prasības pretendentiem:
- labas saskarsmes spējas ar cilvēkiem;
- augsta atbildības sajūta un precizitāte;

- lojalitāte;
- laipna, atsaucīga attieksme;

- obligātas valsts valodas zināšanas;

- darba pieredze ar dzīvniekiem un angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību

Piedāvājam:

- Darbu dinamiskā un interesantā vidē,

- Darbs pēc slīdošā grafika (iespējama darba savienošana)

- Stabilu un regulāru atalgojumu

- Stundas tarifa likme 4.70 eiro stundā

- Sociālās garantijas

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.