Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LBTU LPTF Zemkopības institūts
Vakance agronoms
Kontaktinformācija +371 28353634
Kur sūtīt CV skriveri@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2024-04-19

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultātes Zemkopības institūts aicina pievienoties komandai AGRONOMU.

Darba pienākumi:

  • Plānot un organizēt kultūraugu sēšanas, kopšanas un ražas novākšanas darbus.
  • Organizēt zālaugu sēklaudzēšanas procesu.
  • Kārtot nepieciešamo dokumentāciju.

Prasības kandidātiem:

  • Profesionālā vai augstākā izglītība lauksaimniecībā.
  • Augsta atbildības sajūta, vēlme aktīvi un efektīvi strādāt, precizitāte.
  • Labas datorprasmes, spēja strādāt ar lauksaimniecības uzskaites, pārvaldības programmām.
  • Pozitīva un godprātīga attieksme pret darbu.
  • Labas komunikācijas spējas un vēlme strādāt komandā.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Tehnisko nodrošinājumu darba pienākumu veikšanai.
  • Atalgojumu no 1000.00 EUR pirms nodokļu nomaksas.
  • Darba vieta: Purapuķes iela 28, Skrīveri

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.