Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance traktortehnikas vadītājs
Kontaktinformācija 63005697
Kur sūtīt CV dace.verdina@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2024-04-19
Apraksts

LBTU Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultātes

Mācību un pētījumu saimniecības “Pēterlauki” vakance - Traktortehnikas vadītājs

Amata īss apraksts:  Augsnes apstrāde, laukaugu sēja, sējumu kopšana, ražas novākšana, lopbarības ražošana. Tehnikas apkope un remonts.

Galvenie amata pienākumi:

  • Augsnes sagatavošanas un kultūraugu sēšanas darbi.
  • Mēslošanas līdzekļu izkliedēšana, pesticīdu smidzināšana.
  • Lopbarības sagatavošana.
  • Ražas novākšana un transportēšana.
  • Tehnikas remonti un apkopes.

Prasības pretendentiem:

  • TR2 kategorijas vadītāja apliecība.
  • Pieredze lauksaimnieciskajā  ražošanā un/vai lauksaimniecības tehnikas un tās agregātu remontu jomā.
  • Vēlama profesionālā augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatora apliecība.
  • Latvijas Republikas valsts valodas zināšanas.
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte un stresa noturība.
  • Laipna un atsaucīga attieksme pret kolēģiem un studentiem.
  • Prasme orientēties tehniskājā dokumentācijā un zināšanas par traktortehnikas uzbūvi.
  • Interese par inovācijām un attīstības iespējām lauksaimniecības mehanizācijas jomā.

Piedāvājam:

  • darbu dinamiskā un interesantā vidē;
  • pilna darba slodze (40h nedēļā);
  • laika apstākļiem pielāgotu darba laiku;
  • atalgojumu 1000.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Darba vieta: Jelgavas novads, Platones pagasts, Pēterlauki.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.