Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance agronoms
Kontaktinformācija 63005697
Kur sūtīt CV dace.verdina@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2024-04-19
Apraksts

LBTU Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultātes

Mācību un pētījumu saimniecības “Pēterlauki” vakance - Agronoms

Amata īss apraksts: Lopbarības ražošanas procesu un sējumu struktūru plānošana, sējumu ierīkošana, uzturēšana, ražas novākšana, ražas uzskaite.

Galvenie amata pienākumi:

  • Vadīt lopbarības ražošanas procesu no sējas līdz ražas novākšanai.
  • Sadarbībā ar Zirgkopības mācību centra vadītāju, nepieciešamā lopbarības apjoma plānošana, tā ražošanas izpilde.
  • Sadarbībā ar ražošanas agronomu, dalība saimniecības pilna cikla ražošanas procesā:

līdzdalība saimniecības sējumu struktūras plānu izveidē un darbu organizēšanā,

saimniecības mēslošanas un augu aizsardzības līdzekļu lietošanas plānu izstrādē.

  • Produkcijas pašizmaksas aprēķinu sagatavošana.

Prasības pretendentiem:

  • Vidējā speciālā vai augstākā izglītība lauksaimniecībā – agronoma kvalifikācija.
  • Ne mazāk kā viena gada pierādāma praktiskā darba pieredze lauksaimniecības produkcijas ražošanā.
  • Latvijas Republikas valsts valodas zināšanas.
  • Pieredzējis MS Office lietotājs.
  • B kategorijas vadītāja apliecība.
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte un stresa noturība.
  • Laipna un atsaucīga attieksme pret kolēģiem un studentiem.

Piedāvājam:

  • darbu dinamiskā un interesantā vidē, izaugsmes iespējas;
  • pilna darba slodze (40 stundas nedēļā);
  • laika apstākļiem pielāgotu darba laiku;
  • atalgojumu 1000.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Darba vieta: Jelgavas novads, Platones pagasts, Pēterlauki

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.