Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance darbnīcu vadītājs
Kontaktinformācija 63005697
Kur sūtīt CV dace.verdina@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2024-04-19
Apraksts

LBTU Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultātes

Mācību un pētījumu saimniecības “Pēterlauki” vakance - Darbnīcu vadītājs.

Amata īss apraksts:  Materiāli tehniskās bāzes atjaunošana, uzturēšana, sagatavošana zinātnisko pētījumu un lauksaimnieciskās ražošanas darbu veikšanai. Mācību un pētījumu saimniecības darbnīcu komandas vadība.

Galvenie amata pienākumi:

  • Traktortehnikas vadītāju un mehāniķu komandas vadība. Sadarbībā ar agronomiem un izmēģinājumu lauku vadītāju, plānot un realizēt ikdienas agrotehniskos darbus saimniecības laukos.
  • Organizēt un vadīt traktortehnikas, autotransporta un lauksaimniecības agregātu remontus un tehniskās apkopes, tehniskās apskates.
  • Saimniecības materiāli tehniskās bāzes reģistra uzturēšana, nepieciešamo remonta daļu un materiālu sagāde, uzskaite.
  • Tehnisko specifikāciju sagatavošana iepirkumu procesiem.

Prasības pretendentiem:

  • Vidējā speciālā vai augstākā izglītība lauksaimniecības inženierzinātnē.
  • Pieredze lauksaimnieciskajā  ražošanā un/vai lauksaimniecības tehnikas un tās agregātu remontu jomā.
  • Vēlama profesionālā augu aizsardzības līdzekļu lietotāja apliecība, darbībām ar 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļiem.
  • Latvijas Republikas valsts valodas un angļu valodas zināšanas.
  • Pieredzējis MS Office lietotājs.
  • B un TR2 kategorijas vadītāja apliecība.
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte un stresa noturība.
  • Laipna un atsaucīga attieksme pret kolēģiem un studentiem.
  • Prasme orientēties tehniskājā dokumentācijā latviešu un angļu valodās.
  • Interese par inovācijām un attīstības iespējām lauksaimniecības mehanizācijas jomā.

Piedāvājam:

  • darbu dinamiskā un interesantā vidē, izaugsmes iespējas;
  • pilna darba slodze (40h nedēļā);
  • laika apstākļiem pielāgotu darba laiku;
  • atalgojumu 1200.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Darba vieta: Jelgavas novads, Platones pagasts, Pēterlauki.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.