Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance administrators/e
Kontaktinformācija 26537527
Kur sūtīt CV klinikasadministracija@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2024-03-29

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā pilnas slodzes darbu administratoram(ei) LBTU Veterinārajā klīnikā (Mazo dzīvnieku klīnika) uz nenoteiktu laiku

Pienākumi:

  • Klientu sagaidīšana, reģistrēšana un dokumentācijas noformēšana
  • Darbs ar klientu reģistrācijas programmu
  • Plānveida pierakstu veikšana
  • Komunikācija ar klientiem telefoniski un e-vidē
  • Komunikācija ar veterinārārstiem
  • Darbs ar kases aparātu

Prasības:

  • Iepriekšējā darba pieredze veterinārmedicīnas, medicīnas jomā tiks uzskatīta kā priekšrocība.
  • Latviešu valodas teicamas zināšanas. Angļu un krievu valodas pamatzināšanas.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes.

Piedāvājam:

  • Darbu moderni aprīkotā veterinārajā klīnikā.
  • Sociālās garantijas.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Interesantu un dinamisku darbu.

Darbinieka amatam par pilnu slodzi ir noteikta bruto mēnešalga 960.00 EUR

Darba vieta: LBTU Veterinārā klīnika – mazo dzīvnieku klīnika, Kristapa Helmaņa iela 8, Jelgavā.

Sazināšanās notiks ar pretendentiem, kuri tiks atlasīti otrajai kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.