Lepojamies! LLU sieviešu izlase ieguvusi 1. vietu orientēšanās sportā Latvijas universiādē

18. maijā norisinājās Latvijas XXVI universiādes sacensības orientēšanās sportā, kur kopvērtējumā LLU sieviešu izlase izcīnīja 1. vietu, bet vīriešu izlase – 4. vietu.

Dāmu konkurencē individuāli pirmo vietu izcīnīja LU studente Sandra Grosberga, kura 5,4km garo distanci noskrēja 34 minūtēs 27 sekundēs, bet otrajā vietā ierindojās studente no LLU Sigita Lapsiņa (0:43:54). Savukārt komandu konkurencē dāmām pirmo vietu izcīnīja LLU komanda, otrajā vietā ierindojās studentes no LNAA, trešajā vietā LU, ārpus trijnieka attiecīgi ceturtajā un piektajā vietā atstājot LSPA un RTU studentes. LLU komandu pārstāvēja Vides un būvzinātņu fakultātes (VBF) studentes Agnese Kārkliņa, Sigita Lapsiņa, Sabīne Oficiere.

LLU vīriešu komanda izcīnīja 4. vietu. Komandā piedalījās Atis Dandens (VBF), Ansis Ansbergs (Tehniskā fakultāte), Andis REŠĶIS (VBF).