LLU studentiem 2. un 4. vietas 29. Universiādes slēpošanas kopvērtējumos

7. martā Priekuļu slēpošanas trasē, norisinājās Latvijas 29. Universiāde slēpošanā. Sacensībās piedalījās studenti no 5 dažādām Latvijas augstskolām, tai skaitā no Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU). Ātrākie slēpotāji gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē tika noskaidroti divās disciplīnās - „Skiatlonā” un “Sprinta stafetē”. LLU studentu, rādot teicamu sniegumu, izcīnīja sudraba medaļu vīriešu kopvērtējumā un 4.vietu sieviešu kopējā ieskaitē.

Šogad 29. Universiāde slēpošanā pulcēja studentus no 5 augstskolām: Latvijas Universitātes (LU), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA), Daugavpils Universitātes (DU) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU).

Augstskolu kopvērtējumu veidoja gan „Sprinta stafetes”, gan „Skiatlona” rezultāti. Sprinta stafetē kopvērtējumam punktus deva 2 labākie augstskolu komandu rezultāti, savukārt no Skiatlona sacensībām augstskolai kopvērtējuma punktus deva 4 labākie individuālie dalībnieki. Sieviešu konkurences kopvērtējumā ātrākās bija spēcīgās LSPA studentes, kuras kopumā spēja iekrāt 416 punktus un pārliecinoši apsteidza 2.vietā esošas LU slēpotājas, kurām 198 punkti. 3.vietu ieguva RSU studentes, bet 4.vietu LLU sportistes. Tiesa gan jāpiemin, ka LLU tika pārstāvēta sieviešu konkurencē ar vienu slēpotāju, Sigitu Lapsiņu,  kam godpilnā 4.vieta „Skiatlona” disciplīnā.

Savukārt vīriešu konkurencē LLU slēpotāji izcīnīja sudraba medaļas kopvērtējumā ar 347 punktiem, piekāpjoties vienīgi LSPA sportistiem, kuriem 371 punkts kopsummā. 29. Universiādē slēpošanā LLU vīriešu konkurencē pārstāvēja Dzintars Daļeckis, Endijs Titomers, Reinis Cīrulis, Kaspars Kārkliņš, Aivis Šiliņš un Kaspars Zudraks. Vislabāko rezultātu „Skiatlona” disciplīnā no LLU studentiem uzrādīja Dzintars Daļeckis, kurš izcīnīja bronzas godalgu. Jāatzīmē vēl Endijs Titomers, kurš ierindojās respektējamā 6.vietā. „Sprinta stafetē” LLU slēpotāji turpināja rādīt atzīstamu sniegumu un  Dzintara Daļecka/Kaspara Zudraka duets izcīnīja bronzas godalgas. 5.vietā ierindojās Kaspars Kārkliņš ar Reini Cīruli, kam uzreiz 6.vietā sekoja Endijs Titomers un Aivis Siliņš.