Pārlekt uz galveno saturu

Komanda "Oligarhi" triumfē "5 bumbu turnīrā"

Attēla autors: No LLU arhīva

17. aprīļa vakarā Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sporta centrā ar telpu futbola sacensībām noslēdzās tradicionālais „5 bumbu turnīrs”. No 11. marta LLU studenti sacentās galda tenisā, basketbolā, volejbolā, florbolā un telpu futbolā. Šogad par turnīra kopvērtējuma uzvarētajiem tika kronēta komanda „Oligarhi”.

Šajā pavasarī „5 bumbu turnīrs” startēja ar meistarīgāko galda tenisa spēlētāju noskaidrošanu, kam pēcāk sekoja cīņas basketbola laukumā. Pēc pirmajiem diviem sporta veidiem kopvērtējuma augšgalā izvirzījās komanda „Špakteļlāpstiņas”. Noslēdzoties volejbola sacensībām, cīņa par godalgotajām vietām saasinājās, jo pirmajā vietā esošos „Oligarhus” līdz pat devītās vietas īpašniekiem šķīra vien 7 punktu tiesa.  Lielāku skaidrību ieviesa florbola turnīrs, kas iezīmēja kopvērtējuma labāko trijnieku – 1. vieta „Oligarhi”, 2. vieta ”Ir ko darīt, bet es necenšos”, 3. vieta „Vienradžī”.

Galīgais vietu sadalījums tika noskaidrots telpu futbola turnīrā, kur lielisku sniegumu demonstrēja komanda „Špakteļlāpstiņas”. Uzvara telpu futbolā „Špakteļlāpstiņām” ļāva atgriezties godalgotajā trijniekā un, izcīnot 37 punktus, tā ieguva  2. vietu 2019.gada „5 bumbu turnīrā”. 3. vietā ierindojās „Ir ko darīt, bet es necenšos”, kam arī 37 punkti, taču „Špakteļlāpstiņas” spēja izcīnīt vairāk pirmo, otro un trešo vietas turnīra gaitā un tādējādi arī augstāku vietu kopvērtējumā. Savukārt turnīra līdervienība, „Oligarhi”, nosargāja savas iegūtās pozīcijas pirms 17. aprīļa vakara un ar 41 punktu kļuva par „5 bumbu turnīra” kopvērtējuma uzvarētājiem.

Tūlīt aiz goda pjedestāla sacensību noslēgumā ierindojās "Lauksaimnīki" ar 37 punktiem, kam tikpat punktu kā „Špakteļlāpstinam” un „Ir ko darīt, bet es necenšos”, taču konkurentiem bija vairāk izcīnīto pirmo vietu. Tādējādi „Lauksaimnīkiem” nācās ar 4. vietu šī gada „5 bumbu turnīrā”. Savukārt, 5. vietā ar 35 punktiem ierindojās „Mums garšo ēst”, bet aiz viņiem uzreiz sekoja „Latvāņi”, kuriem tikpat 35 punkti, bet nevienas godalgotas vietas.

Turnīru teicami iesākušie „Vienradži” finišēja 7. vietā ar 31 punktu, aiz viņiem 8.vietā sekoja „Vimbnation”, kam 28 punkti. 9. vietu, iekrājot kopumā 22 punktus, izcīnīja „Desmit no desmit”, kamēr labāko desmitnieku noslēdza „TEAM LF ”, kuri nopelnīja 18 punktus kopvērtējumā. 11. vietā palika komanda „Uzkapājam”, kuri piedalījās tikai galda tenisa sacensībās un ieguva 1 punktu.

"Oligarhu" uzvaru kaldināja trīs dažādu fakultāšu studenti: Niks Siliņš, Kaspars Mežnieks, Mareks Stančiks, Niklāvs Vingris, Hugo Vītiņš, Evija Rudzīte, Melānija Jakstevičā (visi Vides un būvzinātnes fakultāte), Renārs Stančiks, Toms Neilands (abi Tehniskā fakultāte) un Nadīna Pahmurkina (Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte). 2.  vietu izcīnījušo „Špakteļlāpstiņu” sastāvu veidoja: Krists Naudiņš, Solvita Šaraka, Artis Lagužnieks, Eduards Deičs, Zigmārs Liepa (visi Vides un būvzinātnes fakultāte), Elīna Valtere, Elīna Jansone, Jevgēnijs Hnikins, Reinis Burkāns (visi Tehniskā fakultāte) un Toms Mežulis (Meža fakultāte). Savukārt 3. vietas īpašnieces „Ir ko darīt, bet es necenšos” sastāvā startēja: Marta Čuličoka, Kate Gārde, Kristīne Stendzeniece, Mareks Geižāns, Toms Barners, Armands Lauva (visi Vides un būvzinātnes fakultāte), Armands Ābele, Rinalds Kļavinskis, Dāvis Numurs (visi Tehniskā fakultāte) un Kristers Tiltiņš (Informācijas tehnoloģijas fakultāte).

Turnīra kopvērtējuma tabula pieejama šeit.