Pārlekt uz galveno saturu

HK "Zemgale/LLU" piekāpjas HK "Mogo"

Attēla autors: No LLU arhīva

“Zemgale/LLU” savās mājās ar rezultātu 3:4 (0:1; 1:2; 2:1) piekāpās HK “Mogo” Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta otrajā spēlē, kura svētdienas vakara norisinājās Jelgavas ledus hallē.

Pirmā trešdaļā spēlētāji uzdeva augstu spēles tempu un pieturējās pie tā visas spēles laikā. HK “Mogo” uzbrucējs Elviss Želubovskis 11. minūtē atklāja spēles rezultātu, jelgavniekiem spēlējot mazākumā – 0:1. Trešdaļas otrā pusē “Zemgale/LLU” hokejistiem bija iespēja spēlēt gan lielā, gan vienkāršā vairākumā, bet ripa atteicās iekļūt Henrija Anča sargātos vārtos.

Otrās trešdaļas pirmā minūtē laukuma saimnieki nonāca mazākumā un HK “Mogo” vairākuma izpildes brigāde (Gricinskis, Želubovskis, Marenis, Bārtulis, Čukste) dubultoja viesu pārsvaru – 0:2. “Zemgale/LLU” atbildēja ar pamatīgu spiedienu uz pretinieka vārtiem, bet realizācijā pietrūka precizitātes. Trešdaļas vidū Jelgavas hokejisti nedaudz samazināja savu spiedienu, kas Kārlim Čukste ļāva gūt trešos vārtus – 0:3.

Neskatoties uz it, kā graujošo rezultātu, “Zemgale/LLU” hokejisti turpināja dominēt, kas 35. minūtē noveda pie tā, ka Kirils Tambijevs atguva vienus vārtus – 1:3. Ledus saimniekiem gūt vārtus līdz trešdaļas beigām patraucēja divi mazākumi, kuros viņi spēja nosargāt savus vārtus.

Trešās trešdaļas sākumā “Zemgale/LLU” divas reizes spēlēja vairākumā, bet nespēja ieraidīt ripu vārtos, neskatoties uz izveidotām vārtu gūšanas iespējām. Savukārt “Mogo” uzbrucējs Elvis Kaimiņš guva ceturtos vārtus trešdaļas vidū – 1:4. Viesu pārsvars rezultātā, nemazināja jelgavnieku spiedienu uz pretinieka vārtiem, kā rezultātā viņi panāca iespēju spēlēt vairākumā, kuru realizēja Artūrs Homjakovs – 2:4. Divdesmit sekundes vēlāk, pēc ātrā pretuzbrukuma ripu vārtos ieraidīja Rustams Begovs (protokolā ierakstīts Roberts Jekimovs) – 3:4.

Emocijas ledus hallē uzvirmoja līdz līmenim, kāds parasti ir izslēgšanas kārtas spēlēs un skatītāju dzītie “Zemgale/LLU” hokejisti mēģinājuši panākt spēles rezultāta izlīdzināšanu, bet pietrūka pavisam nedaudz, jo aizsarga Aleksandra Galkina raidītā ripa atsitās pret vārtu stabu. Neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, “Zemgale/LLU” parādīja, ka gatava cīnīties līdz beigām un būs nopietns pretinieks jebkurai komandai.