"Zemgale/LBTU" pārsteidz "Kaunas City" ar "sauso" uzvaru

Jelgavas hokeja komanda "Zemgale/LBTU" savās mājās “Optibet” Baltijas līgas regulārajā čempionāta pārspēja Lietuvas vienību "Kaunas City" ar rezultātu 10:0 (1:0; 4:0; 5:0). Ar dieviem vārtu guvumiem spēlē izcēlās Kevins Strādnieks, Artūrs Karaša un Kārlis Bucenieks. ŠĪ ir pirmā "sausā" jelgavnieku uzvara pār Kauņas komandu, kurai visās trīs iepriekšējās spēlēs izdevies gūt vārtus.

"Zemgale/LBTU" sastāvā šajā cīņā nepiedalījās Arturs Homjakovs un Kristiāns Zelts, toties no "Zemgale Juniors" komandas tika izsaukts Deniss Vilmans. Sastāva izmaiņas neietekmēja jelgavnieku sniegumu, kuri no pirmām spēles sekundēm pārņēma ripas kontroli savās rokās.

Pārsvars visos spēles elementos konvertējās "Zemgale/LBTU" uzbrucēja Artūra Karašas (E.A. Kazaks) gūtajos vārtos – 1:0. Pirmās trešdaļas gaitā "Kaunas City" hokejistiem izdevās pāris labi momenti ledus saimnieku aizsardzības zonā, bet stabili vārtos nospēlēja vārtsargs Mariuss Bajaruns-Galējs, kurš atņēma viesiem minimālās cerības uz vārtu guvumu.

Otrajā trešdaļā jelgavnieki izmantoja tuvā rezervistu soliņa priekšrocības un pārvērta tās četros vārtu guvumos. Ar vārtu guvumiem šajā spēles nogriezni atzīmējās Gustavs Millers (Strādnieks), Kevins Strādnieks (Gricinskis, Millers), Artūrs Karaša (Millers, R.Vītols) un Kristaps Roķis (Millers) – 5:0.

Trešajā trešdaļa "Kaunas City" galvenais treneris Serhijs Viters nomainīja vārtsargus, bet tas nedeva gaidīto stimulu spēlētājiem un "Zemgale/LBTU" šajā trešdaļā guva vēl piecus vārtus. Precīzi metieni šajā trešdaļā bija Kevinam Strādniekam (Vutkevičs, Bucenieks) un divreiz Kārlim Buceniekam (Vuktevičs, Strādnieks x 2, Porejs).

Aizsargs Gustavs Krūmiņš (Kazaks, Vilmans) parādīja klasi uzbrucējiem. Izslidoja pa taisno cauri visam laukumam un ieradīja ripu vārtos. Uzņēmīgo spēlētāju uzslavēja visa komanda. Pašas spēles izskaņā Lietuvas izcelsmes uzbrucējam Eimantam Noreika tika dota iespēja izpildīt soda metienu un viņš to pārliecinoši realizēja – 10:0.

"Kaunas City" komanda bija pārsteigta ar spēles iznākumu, jo šosezon jelgavnieku vārtos vienmēr bija iemetusi kādu ripu, ka arī nav piedzīvojuši tik graujošo zaudējumu ne pret vienu komandu.

Nākamā spēle nebūs ilgi jāgaida, jo jau šo sestdien 27. janvārī "Zemgale/LBTU" brauks izbraukuma spēlē pret "HS Rīga". Jaunie hokejisti var sagādāt arī pārsteigumus, jo šovakar tika pēcspēles metienos piekāpās “Mogo/LSPA” (4:5 PSM).