HK "Zemgale/LBTU" pārspēj "7BET-Hockey Punks"

24. februārī Jelgavas hokeja komanda "Zemgale/LBTU” savās mājās ar rezultātu 12:2 (1:0; 4:1; 7:1) sagrāva Viļņas vienību "7BET – Hockey Punks". Jelgavniekiem regulārajā čempionātā atlikusi vēl viena spēle un ja tā grib to noslēgt pirmajā vietā, tad 28. februārī ir nepieciešams pārspēt "HS Rīga".

Sestdienas spēles iznākumu varēja paredzēt iepriekš, tomēr psiholoģiskais spiediens "no pakausī elpojošās" otrās vietas īpašniekiem "Mogo/LSPA" varēja ietekmēt hokejistu sniegumu. To varēja izjust arī pēc pirmās trešdaļas beigām, kurā vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva Kristaps Roķis (Bernhards, Vutkevičs) – 1:0.

Otrajā trešdaļā "Zemgale/LBTU" izmantoja tuvā soliņa priekšrocības un nomētāja pretinieka vārtus, gūstot četrus vārtus. Starp snaiperiem izcēlās Gatis Gricinskis (Dīķis, Alksnis), Kristiāns Zelts (Kristiņš), Artūrs Karaša (Vutkevičs, Gricinskis) un Artūrs Homjakovs (Gricinskis, Karašā). Trešdaļas izskaņā arī viesu uzbrucējs Iļja Četvertaks spēja atbildēt ar precīzu raidījumu Mariusa Bajaruna-Galēja sargātos vārtos – 5:1.

Trešajā trešdaļā laukuma saimnieki izmantoja viesu nogurumu un Klaipēdā dzimušajā vārtsarga Artūra Pavliukova vārtos sabēra septiņas ripas – Artūrs Karaša izcēlās divreiz, bet pa vienai reizei Kevins Strādnieks, Mārtiņš Porejs, Gustavs Millers, Artūrs Homjakovs un Kristaps Roķis. "7BET – Hockey Punks" Slovākijas izcelsmes uzbrucējs Ronalds Dvončs atbildēja ar vienu precīzu ripas raidījumu jelgavnieku vārtos – 12:2.

"Zemgale/LBTU" pēdējo regulārā čempionāta spēli aizvadīs 28. februārī Jelgavas ledus hallē, tiekoties ar spītīgu komandu "HS Rīga". Jelgavniekiem šajā spēle obligāti jāizcīna uzvaru, ja tā vēlās noslēgt sacensības pirmajā vietā un iegūt mājas spēļu priekšrocības izslēgšanas turnīrā. Tas sola "karstus" notikumus uz laukuma.

Paralēli šai spēlei "Mogo/LSPA" tiksies ar "Prizmu". Abām komandām šajā cīņā ir svarīgi panākt uzvaru, tāpēc "Optibet"] Baltijas līgas noslēgums solās būt ārkārtīgi aizraujošs.