Pārlekt uz galveno saturu

Jāņa un Millijas Kāvušu stipendija

Pieteikšanās termiņi
pavasara semestra laikā
Stipendijas veids
LBTU attīstības fonda stipendija
Fakultātes
Informācijas tehnoloģiju
Tehniskā
Meža
Ekonomikas un sabiedrības attīstības
Pārtikas tehnoloģijas
Veterinārmedicīnas
Vides un būvzinātņu
Lauksaimniecības
Stipendijas apmērs mēnesī (EUR)
215 EUR
Stipendiju skaits
vairākiem stipendiātiem
Stipendijas izmaksa
vienreizēja
Stipendijas nolikums
Papildus informācija

Jāņa un Millijas Kāvušu stipendijas mecenāte ir Anna Justīne Čakste-Rollinsa. Stipendijas programma dibināta un nolikums apstiprināts Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU Attīstības fondā 2009. gada 16. oktobrī.

Kāvušu stipendijai var pretendēt sekmīgi LBTU pilna laika studenti, maģistranti un doktoranti, kas apņemas un dokumentāli apliecina gatavību veikt noteiktus pētnieciskā darba uzdevumus, studēt, praktizēties vai uzstāties ar pētnieciskā darba rezultātiem konferencēs Eiropas Savienības valstu, izņēmuma gadījumā citu ārvalstu augstskolās un zinātniskajās organizācijās.

Pieteikties var pilna laika pamatstudiju studenti, maģistranti un doktoranti, kuri apņemas un dokumentāli apliecina gatavību veikt noteiktus pētnieciskā darba uzdevumus, studēt, praktizēties vai uzstāties ar pētnieciskā darba rezultātiem konferencēs Eiropas Savienības valstu, izņēmuma gadījumā citu ārvalstu augstskolās un zinātniskajās organizācijās.

Pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti elektroniski un drukātā veidā LBTU Attīstības fondā:

  • pieteikuma anketa;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izdevumu tāme;
  • rekomendācija no fakultātes dekāna vai prodekāna;
  • dokuments, kas apliecina studēšanas, praktizēšanās vai uzstāšanās ar ziņojumu konferencēs iespējas ārvalstu augstskolās un zinātniskajās organizācijās.

Dokumentus var iesniegt šeit.

Stipendijai var pieteikties atkārtoti un saņemt kopā ar citām stipendijām.

Atgriežoties no ārvalstu vizītes, stipendiāts iesniedz atskaiti (brīvā formā rakstītu, adresētu mecenātam Annai Justīnei Čakstei-Rollinsai), izdevumus apliecinošus dokumentus un vienu fotouzņēmumu par dalību pasākumā (iesūtot elektroniski).

Statuss
Aktīvs
Pievienots 14/08/2017