Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas stipendija

Pieteikšanās termiņi
pieteikšanās noslēgusies
Stipendijas veids
Attīstības fonda stipendija
Fakultātes
Meža
Ekonomikas un sabiedrības attīstības
Stipendijas apmērs mēnesī (EUR)
500 EUR (vienreizēja izmaksa)
Stipendiju skaits
2
Stipendijas izmaksa
vienreizēja
Stipendijas nolikums
Papildus informācija

Stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt Latvijas Lauksaimniecības universitātes maģistra studijās studējošo(-os), veicinot mērķtieciskas zinātniskās un pētnieciskās aktivitātes.

Prasības stipendijas pretendentiem:

1. Stipendijai var pretendēt maģistra studijās studējošais (-šie) , kuri ir izstrādājuši un sekmīgi aizstāvējuši maģistra darbus par LLKA aktuālām tēmām: lauksaimnieku un/vai mežsaimnieku kooperācija produkcijas realizācijas nodrošināšanā un/vai pārstrādē, pārstrādes produktu kopējā tirdzniecībā.     

  • Lauksaimniecības kooperatīvu veidošanās vēsture un ietekme uz lauksaimniecības attīstību Latvijā. Attīstības iespējas, ņemot vērā citu Eiropas Savienības valstu pieredzi.
  • Mežsaimniecības kooperatīvu veidošanās vēsture un loma mežsaimniecības nozares konkurētspējas paaugstināšanā. Attīstības iespējas, ņemot vērā citu Eiropas Savienības valstu pieredzi.
  • Lauksaimnieku kooperatīvu iesaiste pievienotās vērtības radīšanā, izvērtējot ieguvumus un riskus no to dalības pārtikas ķēdēs. Attīstības iespējas, ņemot vērā citu Eiropas Savienības valstu pieredzi.
  • Lauksaimniecības un mežsaimniecības kooperatīvu veidi, izvērtējot riskus un ieguvumus, kā arī piedāvājot jaunus sadarbības modeļus un virzienus

2. Pretendents minēto tēmu ietvaros izstrādā savu maģistra darba tēmu, iepriekš to saskaņojot ar LLKA.

3. Stipendijai atkārtoti nevar pretendēt.

Stipendijai pieteikties var šeit .

 

Statuss
Aktīvs
Pievienots 08/08/2019