Pārlekt uz galveno saturu

Atvērto durvju dienas festivāls

Sestdien, 2023. gada 13. maijā, Jelgavas pilī (Lielā iela 2, Jelgava) norisināsies Atvērto durvju dienas festivāls, kurā būs unikāla iespēja viesoties Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē – LBTU (iepriekš – LLU), izzināt un sajust studentu galvaspilsētas piedāvātās iespējas un piedalīties virknē izzinošu un izklaidējošu aktivitāšu.

Pasākumā vairāku stundu garumā LBTU atvērs savas durvis gan studētgribētājiem, kuri plāno savu profesionālo karjeru, gan Muzeju nakts apmeklētājiem, kuri vēlēsies izbaudīt Jelgavas pils vēsturisko auru. Visiem festivāla pasākumiem nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās un dalība ir bez maksas.

LBTU ir zinātnes universitāte, kas īsteno pētījumus un augstākās izglītības programmas ar dabas resursu ilgtspējīgu izmantošanu saistītās nozarēs. Festivālā ikvienam būs iespēja iepazīt universitātes studiju iespējas. Turklāt vēsturisko Jelgavas pils pagalmu piepildīs universitātē studējošie un piedāvās ikvienam gan sirsnīgas sarunas un klātienes satikšanos, gan dažādus paraugdemonstrējumus un aizraujošas aktivitātes.

Spilgtākie mirkļi no 2022. gada festivāla "Sajūti LLU"