Pārlekt uz galveno saturu

Kāpēc studēt LLU?

LLu, studijas

LLU ir viena no lielākajām valsts augstākās izglītības iestādēm Latvijā, kas šodien kļuvusi par vienu no vadošajām dzīvības zinātņu un tehnoloģiju universitātēm Baltijas valstīs un studētgribētājiem piedāvā 58 studiju programmas trijos virzienos - biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs.Taču tie nav vienīgie iemesli, kāpēc par studiju vietu iesakām izvēlēties tieši LLU. Uzzini vairāk par augstāko izglītību ar pievienoto vērtību!

1. Speciālisti ar pievienoto vērtību

LLU ir viena no lielākajām universitātēm Latvijā, kas sagatavo izcilus, darba tirgū pieprasītus speciālistus ar pievienoto vērtību vairāk nekā 60 studiju programmās. LLU ir vieta, kur iegūt ne tikai augstāko izglītību inženierzinātnēs, biozinātnēs vai sociālajās zinātnēs, bet apgūt emocionālo inteliģenci, spēju izprast cilvēkus un attīstīt savus talantus dažādās sociālajās aktivitātēs. Neesi kā visi, bet kļūsti par speciālistu ar pievienoto vērtību!

2. TOP 5 darba devēju ieteiktākā augstskola

LLU ir TOP 5 darba devēju ieteiktākā augstskola. Latvijas Darba devēju konfederācija, sadarbojoties ar karjeras un izglītības portālu prakse.lv, atzinusi, ka LLU studenti ir vieni no vislabāk sagatavotajiem darba devēju prasībām un tāpēc – ļoti pieprasīti darba tirgū. LLU absolventu vidū ir sabiedrībā pazīstami un veiksmīgi uzņēmēji, vadītāji, t. sk. motosportists un zemnieku saimniecības vadītājs Jānis Vinters, AS „Latvenergo” valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, Latvijas Basketbola savienības viceprezidents Edgars Šneps, AS „Latvijas Finieris” valdes priekšsēdētājs Jānis Ciems un Latvijas Civilās Aviācijas Aģentūras IT sektora vadītājs Ivo Tukris. Tie ir tikai daži no desmitiem tūkstošu absolventu, kuri savu izglītību ieguvuši Jelgavā, turklāt lielākā daļa savas darba gaitas jau sākuši studiju laikā, pateicoties veiksmīgam darbam praksēs.

LLU tiek sagatavoti speciālisti ar pievienoto vērtību: prasmīgi tehnoloģiju radīšanā un izmantošanā, zinoši specifiskās nozarēs, sākot no pārtikas līdz pat videi un enerģētikai, un sociāli atbildīgi, kuri spēj izprast cilvēkus, būt emocionāli inteliģenti un talantīgi sociālajās aktivitātēs.

3. Izdevīgs studenta portfelis

Vairākas no augstskolas pārstāvētajām jomām ir unikālas un nav apgūstamas nekur citviet Latvijā, t.sk. veterinārmedicīna, ainavu arhitektūra, mežzinātne, lauksaimniecība un pārtikas tehnoloģija. Turklāt studēt iespējams “budžetā”. Kopumā LLU par valsts finansējumu kopā studē ap 610 studējošo. Turklāt studentiem ir iespēja pieteikties kādai no 30 stipendijām, ko piedāvā universitāte.

4. Infrastruktūra – no baroka līdz mūsdienām

Tiek nodrošinātas studijas modernā vidē – laboratorijas ir aprīkota ar jaunāko tehniku, ir jaunas, plašas un gaišas fakultāšu ēkas. Turklāt unikāli, ka studijas noris arī lielākajā baroka pilī Baltijā – Jelgavas pilī. LLU ir vieta, kur satiekas zinātne, inovācija, pētniecība, tehnoloģijas un uzņēmējdarbība.

img2specialistiieteiktakaportfelisinfrastrukturavidejelgava

5. Studijas internacionālā vidē

Plašas iespējas gūt starptautisku pieredzi, apmaiņas programmā Erasmus+, studējot kādā no LLU 28 dalībvalstu partneraugstskolām.

6. Jelgava – studentu galvaspilsēta

Viss, kas nepieciešams studentam, – fakultātes, bibliotēka, laboratorijas, dienesta viesnīcas, Studējošo pašpārvalde, peldbaseins, vieta pastaigām un iepirkšanās centrs. Studentiem ir iespēja attīstīt savus talantus, dziedot, dejojot, spēlējot teātri vai muzicējot kādā no LLU mākslinieciskajiem kolektīviem vai arī sportojot LLU sporta komandās (no jātnieku sporta līdz peldēšanai).