Pārlekt uz galveno saturu

Skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkurss

Vairākus gadus pēc kārtas LLU sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu un Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centru organizē Zemgales reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursu – konferenci, kas pulcē ap 200 skolēnu no visas Zemgales. Tā ir kļuvusi par gadskārtēju un skolēnu vidū gaidītu notikumu, kurā savus izstrādātos pētnieciskos darbus aizstāvēt ierodas visu Zemgales novadu un pilsētu labākie skolēni.

Turklāt no 2021./2022. mācību gada Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferenci organizē LLU sadarbībā ar Latvijas Universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti un Daugavpils Universitāti. 

Zemgales reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursa – konferences atsevišķu sekciju labākajiem un zinošākajiem skolēniem ir unikāla iespēja iestāties LLU ārpus konkursa. Izmanto savu iespēju – esi labākais un pirmais, un iestājies LLU ārpus konkursa!

Skolēnu zinātniski pētniecisko darbu reģiona konference norisināsies 2022. gada 4. martā. Detalizēta informācija par konferenci pieejama, izmantojot šo saiti.

Detalizēta informācija par konferenci pieejama, izmantojot šo saiti.

Latvijas skolēnu 46. zinātniskās pētniecības darbu konferences nolikums

Latvijas skolēnu 46. zinātniskās pētniecības darbu konferences vadlīnijas skolēnu zinātniskās pētniecības darbu izstrādei un vērtēšanai