Pārlekt uz galveno saturu

Virtuālās tūres

Topošais student, aicinām tevi virtuāli "izstaigāt" Latvijas Lauksaimniecības universitātes galveno, fakultāšu, klīniku un studentu viesnīcas ēkas, lai jau tagad tev būtu iespēja iepazīties ar savu universitāti. Tev būs iespēja attālināti paviesoties LLU un fakultāšu gaiteņos, auditorijās, laboratorijās, datorklasēs, kā arī ieskatīties studentu viesnīcas telpās. Sev ērtā un brīvā laikā savā viedierīču ekrānā tu vari apmeklēt 12 LLU objektus – Jelgavas pili, kurā atrodas arī Informācijas tehnoloģiju fakultāte, Tehnisko fakultāti, Lauksaimniecības fakultātes Augsnes un augu zinātņu institūtu (Strazdu iela 1, Jelgava), Veterinārmedicīnas fakultāti, Zirgu klīniku, Mazo dzīvnieku klīniku, Valdekas pili, Vides un būvzinātņu fakultāti, Meža fakultāti, Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāti, Pārtikas tehnoloģijas fakultāti un 8. studentu viesnīcu.

Šīs virtuālās tūres tev arī kalpos kā uzticams palīgs, kad uzsāksi savas studiju gaitas Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

LLU objektu virtuālās tūres

Foto LLU Tehniskā fakultāte AfišaLLU Veterinārmedicīnas fakultāteLLU Zirgu klīnika Foto Valdekas pils LLU Vides un būvzinātņu fakultāte LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte Foto LLU Meža fakultāte LLU 8.studentu viesnīca