Pārlekt uz galveno saturu

Virtuālās tūres

Topošais student, aicinām tevi virtuāli "izstaigāt" Latvijas Lauksaimniecības universitātes galveno, fakultāšu un klīniku ēkas, lai jau tagad tev būtu iespēja iepazīties ar savu universitāti. Tev būs iespēja attālināti paviesoties LLU un fakultāšu gaiteņos, auditorijās, laboratorijās, kā arī datorklasēs. Sev ērtā un brīvā laikā savā viedierīču ekrānā tu vari apmeklēt deviņus LLU objektus – Jelgavas pili, kurā atrodas arī Informācijas tehnoloģiju fakultāte, Tehnisko fakultāti, Lauksaimniecības fakultātes Augsnes un augu zinātņu institūtu (Strazdu iela 1, Jelgava), Zirgu klīniku, Mazo dzīvnieku klīniku, Valdekas pili, Vides un būvzinātņu fakultāti, Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāti un Pārtikas tehnoloģijas fakultāti.

Šīs virtuālās tūres tev arī kalpos kā uzticams palīgs, kad uzsāksi savas studiju gaitas Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

LLU objektu virtuālās tūres

Foto LLU Tehniskā fakultāte LLU Lauksaimniecības fakultāte LLU Zirgu klīnika Foto Valdekas pils LLU Vides un būvzinātņu fakultāte LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte Foto