Pārlekt uz galveno saturu

LLU express ziņas

LLU norisinās raidījumu cikls "LLU express ziņas", kas ikvienam interesentam skatāms tiešraidē gan LLU portālā, gan universitātes Facebook kontā. Tajā kopā ar ziņu vadītāju Aivi Ceriņu ir iespēja izzināt interesantus un aktuālus LLU studiju un pētniecības dzīves notikumus un virtuāli satikt universitātes mācībspēkus, studentus un pat topošos studentus. 

Nākamais LLU express ziņu raidījums plānots jau 22. aprīlī no plkst. 15.00 līdz plkst. 15.30 LLU portālā un universitātes Facebook kontā.

2. radījuma tiešraides ieraksts

Otrajā raidījumā tika stāsts par Lieldienu vēstnešiem – pūpoliem un, kā kļūt par uzvarētāju olu kaujās un, kā veiksmīgāk sagatavoties Lieldienām, padarot šos svētkus īpašus un drošus ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Tāpat tika lauzti mīti par to, kuri dzīvnieki īsti dēj olas Lieldienās, bet, kuri to turpina darīt arī pēc svētkiem, kā arī noslēgumā tika sniegti pavasarīgi padomi par bērzu un kļavu sulām.

1. raidījuma tiešraides ieraksts

Pirmajā raidījumā bija iespēja uzzināt, kādas tēmas nodarbinājušas prātu Zemgales labāko pētniecisko darbu autoriem. Savukārt par pētniecības līkločiem un iespējām zinātniskos atklājumus pielietot ļoti praktiskā veidā atklāja kāda pārtikas zinātniece, kura viesojās Roberto Meloni "La Dolce Vita" kulinārijas šovā. Tāpat mūsu studenti parādīja jaunus veidus, kā organizēt balles un citus kultūras pasākumus. Tāpat centāmies saprast, kas notiek otrpus ekrānam attālināto studiju laikā, un iepazīstinājām ar mūsu universitātes Gada studenti, kura ieguva šo titulu, apsteidzot nepilnus 4000 studentu.